Głośna próba syren na terenie gminy Szubin

25 czerwca 2015r. (czwartek) na terenie gminy Szubin odbędzie się trening systemu wykrywania   i alarmowania, w którym uczestniczyć będzie Urząd Miejski w Szubinie. W ramach treningu w godzinach 9:00 - 11:00 zostanie przeprowadzona głośna próba syren.

Planowane jest dwukrotne uruchomienie syren: pierwsze – modulowany dźwięk syreny w okresie 3 minut oznaczający „ogłoszenie alarmu”, drugie – ciągły dźwięk syreny trwający 3 minuty oznaczający „odwołanie alarmu”.  

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego

metryczka


Wytworzył: Maciej Chłapek (23 czerwca 2015)
Opublikował: Maciej Chłapek (23 czerwca 2015, 07:41:25)

Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 152