Głośna próba syren na terenie gminy Szubin
25 czerwca 2015r. (czwartek) na terenie gminy Szubin odbędzie się trening systemu wykrywania i alarmowania, w którym uczestniczyć będzie Urząd Miejski w Szubinie. W ramach treningu w godzinach 9:00 - 11:00 zostanie przeprowadzona głośna próba syren.
Planowane jest dwukrotne uruchomienie syren: pierwsze – modulowany dźwięk syreny w okresie 3 minut oznaczający „ogłoszenie alarmu”, drugie – ciągły dźwięk syreny trwający 3 minuty oznaczający „odwołanie alarmu”.
Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego
metryczka
Wytworzył: Maciej Chłapek (23 czerwca 2015)
Opublikował: Maciej Chłapek (23 czerwca 2015, 07:41:25)
Ostatnia zmiana: brak zmian
Liczba odsłon: 152








